w zawodach przeprowadzonych w oddalonym tylko o 90 km Ciechanowie.

Zawodnicy AKB Szczytno, by uczestniczyć w swoich biegowych imprezach, muszą zazwyczaj spędzić najpierw długie godziny w samochodzie. W miniony weekend dla odmiany wystartowali w zawodach przeprowadzonych w oddalonym tylko o 90 km Ciechanowie.

AKB na Mazowszu

W grupce szczytnian uczestniczących w II Biegu pomiędzy Zamkami (Ciechanów-Opinogóra) najszybszy był Krzysztof Wilczek, który rywalizację na dystansie 10 km zakończył na 22. miejscu (3. kat. wiek.). Tomasz Grudkowski był 30., Waldemar Baranowski -51., Artur Trochimowicz – 54., Stefan Jankowski – 67. (2.). Jedyna kobieta w tym gronie, Jolanta Matacz, uplasowała się na 59. pozycji (3.). Bieg ukończyło 72 zawodników. Zwyciężył Marek Dzięgielewski reprezentujący klub z Płońska.